Business Partner of the Year 2023

Business Partner of the Year 2023

QuickNet Solutions B.V. wint prestigieuze award van VodafoneZiggo

Het heeft even geduurd, maar na drie opeenvolgende jaren van nominaties met QuickNet Solutions B.V., is het eindelijk zover: we mogen deze prachtige prijs in ontvangst nemen. Een fantastische beloning voor al het harde werk en de toewijding die we hebben getoond.

Trots op ons Team

We zijn ontzettend trots op ons team! Samen hebben we onze doelen bereikt en laten we ons nu richten op een nog succesvoller 2024! 🎉

VodafoneZiggo Award voor Beste Business Partner

VodafoneZiggo keert jaarlijks een award uit voor de beste business partner. Deze award wordt uitgereikt aan de partner die de beste kwaliteit en service verleent aan hun klanten. Wij zijn natuurlijk ontzettend trots op deze award en gaan in 2024 ook weer voor de prijs.

Speciale Dank

Een speciale dank gaat uit naar Marius van der Kooy, Rik van Haren, Roel Polmans en Vodafone NL Business voor hun steun en bijdrage.

Met deze prestatie hebben we bewezen dat toewijding en teamwork loont. We kijken ernaar uit om in 2024 onze prestaties te overtreffen en opnieuw erkenning te krijgen voor ons harde werk.

Terug naar blog